faucety

Pozor, tyto faucety končí.

Informace najdete na CoinPot peněžence. Výběr z CoinPot proveďte co nejdříve. Pravděpodobně bude možný výběr do konce února 2021, ale není dobré se spoléhat na to, že budou převedeny řádně a včas.

Tento krok je vcelku logickým krokem v době, kdy BTC tak strmě stoupá. Některé programy už nestíhají plnit předsevzetí a nároky.

Bitcoin, Bitcoin cash, Dogecoin, Litecoin a Dash.

Bez investic, legálně a bez instalování zátěžových programů do počítače.

Bitcoin je první kryptoměna používaná v decentralizované internetové platební síti. Bitcoin lze získat zdarma prostřednictvím free faucets tzv. kohoutků. Někteří takovéto získávání Bitcoinů vidí jako drobné střadatelství, jelikož se získávají Satoshi, drobné Bitcoinu. Jiní, střádají ze zkušenosti, z doby, kdy se dal Bitcoin koupit za poměrně malou sumu a zanedlouho raketově stoupla jeho hodnota, čímž získaly nemalou sumu. Další, kteří míří k vyšším ziskům a nejlépe ihned, tvrdí, že je to ztráta času. Jistě se najde spousta různých nazírání na získávání Bitcoinů zdarma, ale záleží na tom, kolik kohoutků používá, jakým způsobem, kde kryptoměny uchovává, jak i kde je směnuje apod. Jedním poměrně známým, dlouhodobě a důkladně prověřeným kohoutkem je 

BIT FUN https://bitfun.co/?ref= EDBD54877360. Stačí kliknout na řádek (http...60) a registrovat se.

Jestliže je řádek neaktivní, tak zkopírovat a vložit do vyhledávače.

Registrace je poměrně snadná. Stránky jsou v různých jazycích a dají se překládat přes dostupné překladače. Jako u většiny se vyplňuje krátký formulář se základními údaji o osobě, uživatelské jméno, heslo a email. U jména a příjmení někteří doporučují nepoužívat háčky a čárky, u uživatelského jména (přezdívky) někdo používá i číslice. Nicméně formuláře dobře navigují, takže pokud se udělá chyba, tak na to upozorní a umožní opravy. Některé kohoutky při registraci i opětovného přihlašování posílají potvrzovací email. Ve zprávě potom stačí kliknout na aktivní řádek. Jiné vyžadují bezpečnostní jištění v podobě kódů nebo tajných odpovědí a potvrzení, že se nejedná o robota.

Po registraci a přihlášení emailem a heslem se vyplní potvrzení, že nejsme robot a po té jen klik na čerpání (Claim). Čerpat lze během dne několikrát a mimo to je možné využít hraní her a dalších akcí, za které se získávají další částky. Další velmi podobným kohoutkem je https://moonbit.co.in/?ref=0234770462cd. Opravdu to není nic složitého.

Bitcoin lze ještě získat na https://bonusbitcoin.co/?ref= 18DBFD876D20, a to v podstatě stejně jako na BitFun. Registrací, přihlášením a kliknutím na Claim (získat).

Bitcoin cash, jako další kryptoměna, vznikl oddělením od Bitcoinu v roce 2017 z důvodů zrychlení a snad i zlevnění transakcí. Pro lepší pochopení lze použít označení bitcoin core (coby původní bitcoin, jádro) a bitcoin cash. S Bitcoin cash lze obchodovat na burzách i směnovat.

Zdroj: https://cs.wikipedia.org/wiki/Bitcoincash

Dlouhodobě fungující kohoutek na Bitcoin cash má registraci stejně jednoduchou jako má Bit Fun nebo MoonBitcoin. Obdobné je i opětovné přihlášení i klik na získání částky několikrát za den. V programu https://moonbitcoin.cash/?ref=28DCF76F413Ehttp jsou hry a další možnosti zisku, bonusy apod.

Dogecoin je další kryptoměnou používanou v platební síti. Některá zdroje uvádějí, že vznikl v roce 2013, původně jako recese, založené na kryptoměně Litecoin, nicméně jeho hodnota rychle vystoupala. Jeho výhodou jsou nízké poplatky a rychlé transakce. Na jeho základě vznikly další kryptoměny jako Catcoin, Pandacoin, Nyancoin a Apecoin. Dogecoin rok po svém vzniku předčil Bitcoin v objemu zobchodovaných transakcí.

Zdroj: https://cs.wikipedia.org/wiki/Dogecoin

Kohoutek pro Dogecoin https://moondoge.co.in/?ref=a03b581422ba je další z prověřených programů, se snadnou registrací, opakovaným přihlášením, opakovaným získáváním měny během dne, s bonusy a dalšími možnostmi zisku.

Litecoin je kryptoměna založená na Bitcoinu v roce 2011. Důvodem vzniku byla snaha o snadnější těžbu než tu, která se používala na těžbu u Bitcoinu. Na rozdíl od Bitcoinu byla možná těžba pomocí grafických karet a na slabších zařízeních. Mimo to má nižší transakční poplatky než Bitcoin. V současnosti je možné kupovat a prodávat Litecoin přes některé btcbankomaty, obchodovat s nimi na burze např. jako s binárními opcemi, směnovat, těžit atd.

Zdroj: https://cs.wikipedia.org/wiki/Litecoin

Podobně jako již zmíněné kryptoměny má Litecoin svůj kohoutek https://moonliteco.in/?ref=2331a376335e

Registrace, opakované přihlášení, bonusy a další možnosti zisku je opět snadné jako u již zmiňovaných kohoutků, v programu není obtížné se orientovat, vše potřebné je vysvětleno na stránkách moonlitecoin.

Dash (Digital cash), dříve Xcoin a Darcoin, je kryptoměna poskytující velmi rychlé transakce. Vznikla v roce 2014 oddělením od Bitcoinu a i přes své přejmenovávání si získala po roce páté místo v žebříčku populárnosti kryptoměn.

Zdroj: https://cs.wikipedia.org/wiki/Dash_(kryptom%C4%9Bna)

Ověřený kohoutek Dash https://moondash.co.in/?ref=D13D0A3E2177 umožňuje denní získávání měny, bonusy, hry i drobné úkoly, které zvyšují částku. Registrace, opětovné přihlášení, orientace na stránkách není ničím složitým, zvládá se do několika minut. 

Alternativa
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky